Schowki w domu

Posted by jowitadawid on 26 września, 2014 in Uncategorized |

Hej. Dzisiaj mój pierwszy tematyczny post! Jestem podekscytowana! Ale do rzeczy: opowiem wam, jak sprytnie wykorzystać skrytki w mieszkaniu.

Bez względu na to, jak duże macie mieszkanie czy dom, zawsze znajdziecie tzw. skrytki. Są to miejsca, w które można włożyć niewielkie przedmioty. Na przykład ja mam łóżko bez skrzyni na pościel, a że to łóżko jest dość wysokie, to mogę coś pod nie włożyć. I wkładam.

Mam specjalne plastikowe pudełka przeznaczone do przechowywania. Trzymam tam stare książki i gazety, które mogą mi się jeszcze kiedyś przydać. Dzięki temu wykorzystuję wolną przestrzeń.

Gdzie możecie szukać takich skrytek:
– między szafkami a ścianami – często zdarza się, że szafki nie przylegają od ściany do ściany. Taką przestrzeń, w zależności od jej rozmiarów, można wykorzystać na przechowywanie reklamówek, deski do prasowania, miotły czy innych rzeczy.
– między szafkami a sufitem – jeśli macie podwieszane szafki w kuchni, a myślę, że każdy z nas takie ma, to możecie na ich górze poukładać różne rzeczy. Ja trzymam tutaj blachy do ciasta i robot kuchenny, którego nie używam na co dzień.
– miejsce za pralką – jeśli nie macie zabudowanej pralki, to w łazience bądź kuchni pewnie macie trochę miejsca za urządzeniem. Możecie tam trzymać suszarkę do prania – przedmiot komplementarny.
– dno szafy – jeśli posiadacie dużą szafę z drążkiem na wieszaki, to na jej dnie możecie ułożyć ręczniki.

 szafki

Copyright © 2014-2020 Meble All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.