Indywidualistka sypialnia.

Posted by jowitadawid on 26 marca, 2015 in Uncategorized |

Sypialnia to enklawa prywatności.

Tak jest w supernowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu ze sprzętami ze stali i szkła w centrum tętniącego życiem miasta oraz w skromnym, przytulnym domku w zaciszu wiejskich krajobrazów.

sypnow

To najbardziej prywatne miejsce w domu i musi spełniać jeden ważny wymóg- musi być urządzone tak, abyśmy mogli w nim odpocząć.

Aż do czasów średniowiecza tylko w bardzo dużych domach były osobne pokoje do spania. Zazwyczaj jedzono, gotowano i spano razem w jednej izbie i dopiero w XVIII wieku także w skromniejszych domach zaczęto wydzielać izby do spania.

Z racji swojego przeznaczenia pomieszczenia te mają wyjątkowy charakter. Wobec tego ich wystrój może być fantazyjny i praktyczny oraz funkcjonalny zarazem.
Zupełnie na miejscu są więc romantyczne materiały w kwiaty, wzorzyste tapety, łózka z baldachimem oraz ukochane drobiazgi.

syp

Uwaga do pań– jeżeli urządzacie sypialnię dla dwojga, pozwólcie wyrazić swoja opinię na temat wystroju swojemu mężczyźnie. Różowy pokój w koronkach jest naprawdę słodko kobiecy ale pamiętajcie, że natura mężczyzny jest inna i może nigdy nie powie ale będzie czuł się w pudrowym różu co najmniej nieswojo…
Dobrym rozwiązaniem jest zestawienie stylu romantycznego z nowoczesnym, takie właśnie damsko- męskie połączenie.

syp1
Relaksującą i intymną atmosferę musi podpierać wygoda. Dobry sen to dobry następny dzień, dlatego jedną z kluczowych decyzji zapewniających dobry wypoczynek jest staranny dobór materaca.

Warto jest sypialnię zaopatrzyć w estetyczny zestaw, który będzie pasował do wystroju a można go użyć do popołudniowej drzemki: pled, koc, poduszki.

pled

(Mam nadzieję, że nikt z was nie wskakuje w ubraniu dziennym w środku dnia bezpośrednio na pościel w celu ucięcia sobie drzemki.)

Copyright © 2014-2020 Meble All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.